ליווי ואימון אישי

ליווי ואימון אישי למנהלים ולכל מי שרוצה לנהל את חייו

מזמינה אתכם להתחבר, להיות נאמנים לעצמכם, ולפעול משם למימוש היעדים האישיים והמקצועיים שלכם. 


אשמח לאמן אתכם בדרך ליצירת החיים שאתם רוצים ובוחרים לחיות, בתהליך של ליווי ואימון אישי המקנה בטחון, ללא יצירת תלות, עם הרבה אוטנטיות, יצירתיות וחמלה חסרת פשרות.
אהיה מחויבת למחויבות שלכם.


אימון אישי או אימון עסקי?

גם אם המתאמן הוא מנכ"ל, בעל עסק או אדם מן השורה, אני מאמנת את האדם שבו ולא את העסק, לכן עבורי, גם אם ההקשר הוא עסקי, האימון הוא עדיין אישי.

מהו אימון?

הרבה שואלים מהו אימון ולכל מאמן ככל הנראה תשובה קצת שונה, עבורי,
אימון הוא קודם כל הבנה שבכל רגע נתון יש בידינו בחירה!
אימון הוא יצירת הגדרה הנאמנה לעצמנו ולמי שאנחנו רוצים להיות.
אימון הוא לקיחת אחריות והבנה שאני המקור לכל מה שקורה, או לא קורה לי בחיים.
אימון מאפשר למפות את מנגנוני הפעולה שלי לזהות מה מקדם ומה עוצר אותי ולבחור באילו שיניע אותי קדימה לעבר היעדים שלי.
אימון יוצר שיח חדש המעלה את הנושאים של אינטגריטי (יושרה) , ערכים וצרכים, מחויבות ואחריות, תקשורת אפקטיבית, גישה, ייעוד וחזון, מערכת יחסים עם מה שיש לעומת מה שאין.
אימון אינו ייעוץ. הוא מאמין כי התשובות מצויות בכל אחד וכשמוצאים אותם לבד קל יותר ליישם, עם הרבה פחות התנגדות.

למי הוא מתאים?

בעיקר, אימון מתאים לאנשים מחויבים, המעוניינים לייצר את החיים שהיו רוצים לעצמם ולא להסתפק בתירוצים של נסיבות חייהם.

אז למה דווקא אימון עכשיו

לקוחות מספרים

"דנה, אין לי מספיק מילים באוצרי הדל להביע רחשי לב , הקבלה המוחלטת שלך את הדרך אותה אני מתווה ,למרות היותה לא סטנדרטית בעליל, על היכולת שלך לברור את המוץ מהתבן,לדייק,לכוון ,לסייע בפתרונות פרקטיים ישימים, לא בדיבורים כמו חול... האומץ שלך להעיר שדים מרבצם העמוק ואז לתת להם מקום עם הכוונה שלהם למקומם הראוי,והעיקר ,העיקר הוא שאת מחוללת שינויים כלכך גדולים ,ללא "פלאברה" בנונשלנטיות של להטוטן אש,את זורקת הכל באוויר,תופסת ומארגנת מחדש כל דבר במקומו".

"את מדד האושר הפנימי שאני חווה בשלושה חודשים האחרונים בעקבות התהליך אני מאחל לכל אחד. פועל ומגיע להרבה יותר ממה שחשבתי בעסק, מוצא את ההנאות בדברים הכי קטנים, ויותר מכל, חי"
ב.ג- בעל חברה

---
"בתבונתך העסקית והרגשית הבאת אותי להתקדמות משמעותית בדרכי העסקית. 
רוצה להודות לך, ראשית,על הדרך שעברנו, על שהתעקשת לתת לי להגדיר אותה ולהוביל קדימה את IPACK.

בדרכך המיוחדת והחכמה סייעת לי לחשוף את יכולותיי ולשחרר את המעצורים. ושנית, על שיטת הניווט להמשך, מטרות לעתיד ומיקוד למחר בבקר".
אהד דורון, מנכל ובעלים IPACK

---

"אני כותבת כדי להודות לך על חוויה מיוחדת ומצמיחה שעברתי איתך בשתי פגישות אימון במסגרת מט"י - באתי עם שאלות גדולות ובלי הרבה ציפיות ~ ויצאתי מוקסמת, ממוקדת, מחוברת לערכיי, למטרותיי , ועם הרבה בהירות וקבלה עצמית.
הוקסמתי מהשילוב של נועם הליכות, פנים מאירות , רוגע , וקבלה מאפשרת של כל מה שעולה, יחד עם מקצועיות , תבונה גדולה שמעבר לכל דיסיפלינה, דיוק , מיקוד ,אינטואיציה וענווה.
תודה מקרב לב. מרגישה שזכיתי".
ש-  ע. סוציאלית
---

"דנה, עברתי איתך תהליך אישי. אמתג אותו כסדר פסח בראש.
אחריו התחלתי חיים שונים, התחלתי לחשוב באופן אובייקטיבי, לכבד אנשים שסביבי, להקשיב, לקחת אחראיות, לבחור זווית בהסתכלות על דברים, ובסופו של דבר התחלתי ליהנות מהחיים העמוסים שלי! השתנתי לטובה, או שאני חושבת ככה –זה לא משנה!
באותה הזדמנות רוצה להודות לך, דנה, על התהליך שעברתי דווקא איתך, להודות על האנרגיות החיוביות שהעברת לי, על הפרגון, על הכישרון שלך לגלות מה כואב ואיך לעזור. עכשיו, אחרי שנה, אני מרגישה יותר את התוצאות של התהליך. אני חושבת שאין יום שבליבי אני לא אומרת לך תודה! תודה שהחזרת אותי לפסים של החיים היפים שלי, אין דבר חשוב מזה! "
ל- מנהלת בארגון פיננסי
---

"תודה על המראה המשקפת, בלי לעצור ולהתבונן – זה לא היה קורה. התהליך היה מובנה והדרגתי. כלי הצטרף לכלי ובהדרגתיות נבנה ארגז כלים. תודה לך דנה על הbaby steps על המחויבות שלך לתהליך שלי, על הרעיונות היצירתיים, על הסבלנות ללופים האינסופיים שבראש שלי, תודה שידעת להזכיר לי את החוזקות שלי, גם כשאני שכחתי או הדחקתי, תודה שידעת לוותר איפה שביקשתי ושלא ויתרת איפה שנטיתי לעגל פינות. נסכת בי בטחון בתהליך ובדרך.
היום כשאני מסתכלת על היעדים שהצבתי לעצמי בתחילת התהליך אני מתמלאת תחושת הישג וסיפוק ודחף להשלים את העבודה שלי כדי לממש אותם".
ט. ש 

לעדויות נוספות>>