סדנאות והרצאות

הסדנאות שאני מעבירה מתבססות על כלים אימונים. הן ייחודיות, חווייתיות ומפעילות את משתתפי הסדנא.
הסדנאות חושפות לפעילויות המאפשרות למשתתפים להביא את עצמם ואת החוויה שלהם ומעוררות שיח מתוך הדינאמיקה של הקבוצה במבנה הסדנא.

 הסדנאות הועברו בהצלחה בקרב ארגונים שונים במסגרת קורסים לסטודנטים, ימי העשרה, ימי גיבוש ופעילויות תוכן. בקרב מחלקות שירות לקוחות, צוותי הנהלה וצוותי מכירות ומחלקות מגוונות.

וגם במסגרות פרטיות כחוגי בית או פעילות העשרה בין חברים.


למי זה מתאים?

  • בתי ספר ללימוד מקצוע
  • מסגרות מטפחות יזמים ועצמאיים
  • במסגרת קורסי הכשרה של מנהלים 
  • צוותים בארגונים לפעילות תוכן עם ערך מוסף

 בין לקוחותיי:

מט"י מרכז לטיפוח יזמות, מכון רדליך, קופ"ח כללית, עיריית מודיעין, חברת נטוצי ואיטל סופה, ארגון "בטרם" בטיחות לילדים, בנק אוצר החייל, בית ספר אולטימה לעיצוב ואדריכלות פנים, ומסגרות פרטיות שונות ומגוונות.

לקוחות ארגוניים מספרים

"דנה יקרה, כשהזמנתי אותך להרצות אצלנו במסגרת קורס "יועצים ומלווים לכלכלת המשפחה" באוניברסיטה הפתוחה, לא ידעתי למה לצפות אבל סמכתי על ההמלצות שקיבלתי לגבייך.

כבר במהלך ההרצאה שהעברת הבנתי מדוע ההמלצות היו כה חמות.
ההרצאה /סדנה היתה מרתקת במיוחד, פתחה דלת לעולם ידע שונה ומאתגר בתחום האישי והעסקי.
אין ספק ש"הפלת אסימונים" בקרב תלמידינו, שיוצאים בימים אלה לדרך מקצועית חדשה, וברור לי שחלקם לא יעשו זאת לפני שיפגשו אותך ויחדדו את הערך המוביל שלהם בעסקים.
המשוב המילולי שקיבלת היה מעולה. כל המשתתפים בירכו אותנו על ההרצאה המצוינת שהבאנו להם, וציינו שאת משאירה טעם של עוד.
גם המשוב המספרי הפורמלי, שבוצע בסוף הקורס היה גבוה
כל שנותר הוא לומר תודה ענקית על הרצאה מרתקת.
בברכה,
ד"ר אורלי רדליך
מכון רדליך ייעוץ בשיטת המניפה
כלכלת המשפחה, משכנתאות, הכשרה מקצועית

 ---

"דנה אלון מרצה ומלווה יזמים אצלנו במ.ט.י במסגרת קורסי יזמות בנושא ייחודי של מיתוג אישי לבעלי עסק.

התגובות של המשתתפים מצוינות ומדווחים על הרצאות מעניינות, מקצועיות, פוקחות עיניים ויותר מכל פרקטיות שמייצרות לבעלי העסק בהירות ליציאה ופעולה בצורה בטוחה יותר.
שמחים שדנה חלק מהקורס שמוסיף ערך ליזמים מתחילים ואלו שכבר מצויים בדרך". 

 גל לוין, רכזת הדרכה, מט"י ש"י

---

"הסדנא של דנה הועברה במסגרת יום גיבוש של הנהלת המחלקה שלי בקומברס.

האפקט של הסדנא יצר פתיחות וקרבה בקרב המחלקה בין האנשים בעיקר כתוצאה מההפנמה כיצד כל אחד מסתכל אחרת על הדברים. ברגע שהמשתתפים חוו בצורה פעילה את נקודות המבט השונות שיכולות להיות לאותה סיטואציה, המצב הוריד התנגדויות ועימותים וגרם לשיתוף והקשבה ויצר תקשורת טובה יותר והבנה אחד לשני."

יעל גולדברג מנהלת קבוצה בקומברס לשעבר

---

"השתתפתי בסדנא "הקשבה ככלי תקשורת אפקטיבית יותר" שדנה העבירה לקבוצת נשים מנהיגות חד הוריות במודיעין "פריצת הדרך". הסדנא הייתה חווייתית מאוד, גורמת להקשיב, מלמדת וממחישה את ההתנהלות שלנו במציאות בעזרת תרגילים חווייתיים ומהנים מאוד!
אני אישית כבר בערב לאחר הסדנא הצלחתי להוריד כמה מסננים "מהמשקפיים" שענדתי בשיחה שניהלתי עם בעלי והרגשתי איך זה מקדם אותי בשיחה והתקשורת שלי טובה יותר ונקייה יותר, ללא הפרעות של כמה "מסננים" בדרך. 

דנה, תודה על הסדנא הנפלאה שהעברת ועל השיתוף הפעולה! מומלץ ביותר!"
יאנה רז

---

"הזמנתי את הסדנא של דנה אלון כתוכן מעשיר לערב גיבוש מחלקתי. הסדנא הביאה משהו חדש ושונה והועברה בצורה חוויתית שתרמה מאוד לגיבוש הצוותי. הסדנא יצרה היכרות אישית בין העובדות והנושא תרם להעלאת המודעות להקשבה שלהן בייחוד מול לקוחות מאתגרים. 
תודה לדנה שהצליחה לייצר אינטימיות וחיבור בשעה וחצי שאפשרו למשתתפות ליהנות ולהביא עצמן. מומלץ!"

איילת ברטל מנהלת מחלקת גבייה מלקוחות- קופ"ח כללית

---

"במסגרת תפקידי כמנהלת רשת החנויות של נטוצי ואיטלסופה, הזמנתי שתי סדנאות של דנה אלון:
סדנא שהועברה למנהלי סניפים - אתה מותג אתה: 
סדנא זו, שתוכנה היה ייחודי מסדנאות אחרות שהוצעו לנו, נתנה למנהלי הסניפים שלנו כלי חדש שיעזור להם בהתנהלות היומיומית מול הלקוח: כיצד לראות עצמם כמותג. באמצעות כלי זה וע"י הגברת המודעות לכוחו של המותג עצמו ליצירת מסר עקבי מול הלקוח, הניזון מביטחון באיכות המותג, יוכלו מנהלי הסניפים להעלות את האפקטיביות בניהול. 
סדנא שניה שהועברה לאנשי המכירות – הקשבה ככלי לתקשורת אפקטיבית:
הסדנא הועברה בצורה חווייתית ותרמה מאוד לגיבוש הצוותי. הסדנא עזרה למשתתפים להפנים ולהתחבר להבנה שיש בידיהם אפשרויות רבות להסתכל על הדברים. הבנה זו תורמת למיגור התנגדויות ומחזקת את יכולת ההקשבה החשובה מאד עבור אנשי המכירות בהתמודדות מול לקוחות נהנינו ולמדנו רבות מהסדנאות"
יעל אלבז- מנהלת רשת Accessorize Israel

---

"במסגרת תפקידי כסמנכ"ל לקוחות במשרד הפרסום יהושע TBWA , הזמנתי את דנה אלון להעביר סדנא בנושא של הקשבה במסגרת פורום מחלקת התקציבאות.
העברת המסר בצורה חווייתית באמצעות תרגילים משעשעים, עזרו למשתתפים להפנים ולהתחבר להבנה שיש בידיהם אפשרויות רבות להתמודד עם אינטראקציות מול מחלקות בתוך המשרד ומול לקוחות ולהעלות את האפקטיביות שלהם בהתנהלות היומיומית. למרות הנושא של הסדנא שנראה כללי, דאגה דנה בהקפדה להציף על פני השטח סיטואציות מהיום יום שלנו וע"י כך לחבר את המשתתפים ולייצר הבנה. העובדה שדנה באה מרקע וניסיון מהתחום העיסקי, עזרה להתחבר לשפה של הארגון והתחום של המשתתפים. כלי מרענן וחשוב ליצירת תקשורת אפקטיבית".
עינת לבנטר מנהלת אגף תקשורת שיווקית 012

---

"ברצוננו להמליץ על דנה אלון, שהעבירה לנו סדנת מיתוג עצמי במסגרת יום כיף של הארגון. הסדנה מעניינת ומקורית, והמנחה מעבירה אותה בצורה מהנה ומשעשעת.

דנה מקצועית ובעלת ידע עשיר. אנחנו ממליצים בחום!!
אגף קהילה, ארגון "בטרם" לבטיחות ילדים
ניבי זאבי- ראש תחום הדרכה והכשרה, ארגון "בטרם" לבטיחות ילדים

---