לקוחות מספרים

ה זה בכלל ליווי ואימון אישי? אני יכול להגיד מה זה עבורי ומה זה תרם לי ולעסק הקטן והגדל מרגע לרגע שלי בחלוף חצי שנה. פגשתי את דנה לפני שלעסק שלי היה שם או פנים, רק רעיון עם לקוחות בודדים. דנה עזרה לי לפתח רעיון ומיתוג כולל לעסק שמכוון לקהל יעד שהיא עזרה לי להבין מי הוא בכלל. המשכנו בתכנון לטווח הקרוב והרחוק בלי שזרקתי אלפי שקלים לקידום או לדברים לא רלוונטיים שלא היה עוזר לי בכלום. המשכנו לעבוד על בסיס קבוע והגבנו ללקוחות ולמה שקרה בשטח. דנה עזרה לי לבנות מוצר נכון יותר עבור הלקוחות ולהגיש להם אותו בצורה הברורה ביותר כך שאמכור אותו הרבה יותר!
אבל מה באמת? דנה הייתה זמינה תמיד לכל שאלה, יבבה, קושי או התלבטות שעלו לי במהלך הדרך. דנה הייתה זריקת אנרגיה שעוררה אותי וגרמה לי לרצות להתקדם יותר ממה שחלמתי בכלל. דנה עזרה לי להתמודד עם הפחדים ועם המעצורים האישיים שלי ולהבין מה חשוב ומה לא. ולסיכום ביניים אחרי חצי שנה, לא חלמתי שהעסק שלי יהיה איפה שהוא היום! 
אז תודה רבה דנה! על כל העזרה, הליווי והאימון האישי".

בר סופר סטודיו מיראז'- הדמיות תלת מימד

---

"כשפניתי אליך דנה, הייתי בראשית דרכי כעצמאית. הייתי מתוסכלת מהפער בין המוטיבציה שלי לעשייה לבין חוסר הידיעה איך עושים את זה. זו היתה הרגשה עמוקה של שיתוק. קיוויתי שתעזרי לי. תכלס- רציתי שתגידי לי מה לעשות- שפשוט תגידי לי עם איזו רגל להתחיל לצעוד, ומה לעשות בכל שלב בדרך. 
אבל את והעבודה איתך זה הרבה מעבר לצ'ק ליסט של "עשי ואל תעשי". 
במקצועיות וברגישות רבה זימנת לי תהליך משמעותי, שבמהלכו זיהיתי, הגדרתי והבנתי מה הערך המוסף שאני מביאה לעשייה המקצועית שלי. מה הבידול והמיתוג שלי- מה מייחד אותי ואת הערכים שאני מביאה איתי כאשת מקצוע בתחומי. בירור זה איפשר לי לייצר את התשתית של העסק שלי, את היסודות שעליו הוא קם. ועם בסיס כזה הרגשתי בטוחה להיפתח כדי לראות, לזהות ולהתנסות בהזדמנויות הרבות שניכרו בדרכי.
הליווי שלך דנה, בתהליך מלמד זה נעשה עם כבוד לקצב, לסגנון ולצרכים שלי. ידעת לתת את מילות העידוד כשהיה בהן צורך ולהאיר בזרקור (טוב, לפעמים ממש פרוז'קטור) כדי שאראה גם אני את "היש" שאת ראית. כשהיו מכשולים וקשיים- פרמת אותם יחד איתי- אחד אחד- ומילאת אותי באומץ להתמודד איתם.
כיום, לאחר שסיימנו את התהליך ברור לי שצורת החשיבה, השאלות והבירורים שהיית מעלה בפגישותינו מלווים אותי בהתמודדויות ובהחלטות העסקיות שלי. הטמעתי מעקרונות החשיבה שלך ולמדתי לחשוב ולדבר בשפה שהיתה לי חדשה, שלא לומר זרה, לגמרי.
תודה ענקית לך דנה על שאת לא מסתפקת במתן "צ'ק ליסט" ושבכך נתת לי לגלות את הכנפיים שיש לי כדי לעוף.
יעל שלף זאבי- הנחיית הורים
---

"דנה היא מאמנת ייחודית מסוגה! פנינו לשירותיה מספר פעמים. היו אלה נקודות בזמן, בהן התחלנו להוביל תהליכי שינוי וצמיחה בעסק, והרגשנו שאנחנו צריכים עין חיצונית מדייקת. דנה חדת אבחנה מאין כמוה ויודעת לזהות ולגשת באופן מיידי למהות העניין. יכולת זו , גורמת לתהליכים איתה להיות ממוקדים ויעילים מאוד.
 המשמעות היא שיישום הדברים שעולים אצלה, יכול להיות מהיר עד מיידי, אין בזבוז זמן. בנוסף , דנה בעלת אינטואיציה חזקה. פעמים רבות העלתה לאוויר רעיונות שקלעו בצורה  מדויקת להפליא, וזאת לאחר שעדיין לא הספקנו לספר הכל. רעיונות אשר עומדים לנו לעזר עד היום. הליווי של דנה לא נגמר בפגישה עצמה. היא מתקשרת לאורך השבוע עם יוזמות ומחשבות שעולות בה ,לטובת התהליך שלנו בעסק. ההרגשה היא שהיא נמצאת איתנו בכל הוויתה, במסירות גדולה ובנתינה שלא ניתן למדוד אותה.לא פחות חשוב, כחלק מהתהליך אצלה, דנה ידעה לזהות אצלנו בעסק צורך נוסף (עוד לפני שאנחנו הבחנו בו), צורך הנוגע לתחום אשר אינו תחום העיסוק שלה. היא חיברה אותנו לאיש מקצוע מדהים שתורם לנו רבות. היכולת הזו של דנה , לראות את העסק בצורה היקפית ולא רק עם המשקפיים המקצועיים הספציפיים שלה, הינה יכולת יקרה מפז! דנה מזמינה התבוננות מכל הזוויות האפשריות, גם מתוך הקופסא וגם מחוץ לה. ומתוך הראייה הבהירה שהיא מייצרת, אפשר לנוע קדימה. ההרגשה בתהליך איתה היא שהיא גם מובילה בדרך וגם שותפה לדרך. אנחנו ממליצים על . דנה בחום ,לכל בעל עסק אשר רוצה לפתח ולהצמיח את העסק שלו וכך לצמוח בעצמו". 
דר' עינת רווה ואילן שבכר מחמדי מרכז וטרינרי לחיות מחמד ובעליהן
---

"דנה יקרה, הגעתי לאימון עסקי לקראת צאתי לדרך חדשה, לאחר 26 שנות שירות בשב"ס ושחרור מוקדם בשל נסיבות משפחתיות, מצאתי עצמי בגיל 48 מתמודדת עם זהות חדשה, מבולבלת ונרגשת כאחד, ובעלת צורך גדול  למצוא משמעות מקצועית ואישית מחודשת.( מעבר לחיי המשפחה.. והחופש שבפרישה...) הבנתי כי עליי לעבור תהליך אישי ופנימי להגדרת "החליפה החדשה" של חיי.  בהמלצה הגעתי לדנה אלון וכבר בשיחתנו הראשונה הבחנתי בכושר האבחנה והמעשיות שלה. הבשלות עמה הגעתי, הניסיון רב השנים והמיומנות הפרקטית של דנה לצד אנושיות ואמפטיה, הובילו את שתינו להגיע לתוצאות כבר מן הפגישה הראשונה. בה כבר הצענו את הערך המרכזי שהפך למותג שלי : " מקפצה לחיים". דנה בגדולתה הצליחה למפות את ערכיי וכישוריי ולזקקם למוטו שהוא הרבה מעבר לסלוגן או מיתוג. בשאר המפגשים ההתקדמות הייתה מהירה והביאה תוצרים רבים ובעיקר חיזוק ההחלטה לצאת לדרך ויהי מה ולדרוש ממני את מה שהייתי מייעצת למשתתפות בקבוצות התמיכה שאנחה בעתיד. לסיכום עיקר התרומה בתהליך הייתה לבחור מתוך שלל הכישורים, התפקידים ותכונות האופי את   ה DNA הייחודי שלי, להניף אותו מעלה ולצאת עם תוצרים ממשיים. ועל כך אהיה אסירת תודה לעולם.

אורלי אנקונינה - יועצת ומנחת קבוצות "מקפצה לחיים" בגישת 12 הצעדים 
---

"לפני שהכרתי את דנה הגדרות העסק, המיקוד התמחור, הכל היה בבלאגן. כאשר דברתי עם אנשים על העסק דיברתי על הכל, לא בטוחה שזכרו מה בדיוק אני עושה. הייתי בתסכול לא ידעתי לתמחר והאם העסקה רווחית לי.
ידעתי שאני חייבת ליווי ואימון,  פניתי לכמה מאמנים אשר בזבזו זמן יקר ולא נתנו מענה. על דנה שמעתי דרך חברה, ששמעה על חברה אחרת שעברה את התהליך עם דנה. לאחר שיחת טלפון ותאום ציפיות הבנתי שפה זה יתחיל לעבוד. הפגישות עם דנה היו ממוקדות מלאות בתוכן ובעיקר עבודה והרבה עבודה. היא הצליחה למקד אותי, הביטחון העצמי עלה בעקבות תגובות חיוביות שקיבלתי מאנשים כפידבק לעבודה הקשה. עובדה נוספת שמוכיחה כי היה לי שווה, לדנה שגרה במודיעין, הגעתי אליה מקדימה. תודות לך, דנה, העסק בצמיחה גדולה. אשמח להמליץ עלייך לכל אחד"

לילך אבירם- מעצבת פנים סטודיו colors
---

"בכל פעם שיצאתי מפגישה איתך, תחושת אושר מילאה אותי. מפגישה לפגישה קיבלתי חדות וזריקת אדרנלין לעשייה. יצאתי מפגישותינו מלאת מוטיבציה לעשייה ובזכותך קטפתי את הפירות והתוצאות לא איחרו מלבוא. מי היה מאמין שבכל פעם שאעמיד יעדים, אממש אותם וכל כך מהר?? זו עוד דבר ממה שאני אוהבת בך, החשיבה החיובית שהכל יכול לקרות והשמיים הם הגבול, רק צריך לכתוב ולהגיד בקול.
אני לא קוראת לזה "תהליך" בשבילי זה היה "מסע" כי עבורי זו הייתה חוויה.
בפגישותינו תיבלת בסיטואציות עכשוויות, רעיונות ויצירתיות שהותרת אותי בהלם בכל פעם מחדש. 
דנה יקרה, אני רוצה להודות על תרומתך העשירה והמכוונת למימוש החלום העסקי שלי ובכלל לכל ליווי האקסטרא שהענקת.תודה על היותך יצירתית, אנושית ואכפתית ועל כך שהיית שם בעבור שאלותיי ושותפה לכל החלטותיי, ומאד מעריכה את התשוקה שלך לתחום שמעוררת הערצה.
תודה על שהפכת את השרות שלי לייחודי ומצליח והיית שותפה מלאה בעיצוב הלוגו שלי, הקמת האתר העסקי והתאמתו למטרותיי. הייתה לי הזכות להכירך, להתפתח בזכותך ולחוות מסע מרתק של צמיחה עסקית ואישית.
ומה שנותר זה להגיד המון ת ו ד ה 
ממליצה עליך בחום לכל אדם שבאמת אוהב את העסק שלו

מוריה לאמעי - יועצת מינית וזוגית ומחנכת למיניות בריאה

---
"את דנה אני מכירה מעל שנה, היא היתה לקוחה שלי בעבר. בחודשים האחרונים הרגשתי שלמרות שעשיתי המון תהליכים עמוקים וצמחתי והתפתחתי, עדיין משהו היה לי חסר...הבידול והייחודיות שלי לא היו לי ברורים עד הסוף. מעין צניעות וענווה שאינם במקום. אני מכירה עוד מאמנות עסקיות מצוינות, אך בחרתי בדנה כי ידעתי שהיא מכירה אותי מקצועית, וחשבתי שזה יכול להיות ערך מוסף מבחינתי. יצאתי מהפגישה..נפעמת!!! בשעה וחצי היא עשתה לי סדר מדהים, מופתי בראש. דנה מקצועית מאד, מדוייקת, ממוקדת, מדהימה!! בפגישה אחת בלבד נתרמתי מאד. ממליצה בחום!"
עדי גודל סולומון- דיאטנית קלינית

---
 "דנה, רוצה להודות לך על ידך המכוונת, על הקליטה המהירה של מה אני צריכה, מה מדויק לי ואיפה אני מתבזרת. על הניתוח האינטיליגנטי של המרחב בו אני פועלת. על שאת חושבת עלי גם כשאין פגישה או ייעוץ ספיציפי על הפרק. היית הראשונה שפניתי אליה כשהחלטתי להקדיש את עצמי ליוגה ולתרפיה, אחרי שהכרת אותי בעולמות אחרים - והראשונה שזיהתה עד כמה הדרך הכאילו חדשה אליה פניתי היא למעשה המשך טבעי של דרכים קודמות בהן צעדתי. בימים אלו, כשנולד לי האתר החדש ועלה לרשת, אני חושבת שזה זמן מתאים להודות לך על כל אלו. ליאת".
ליאת ירון- יוגה בגישה מעשית 

---
..."יגעת ומצאת תאמין"

חיפשתי מאמנת המליצו לי על דנה. למה דווקא דנה שאלתי???
כי...היא תוציא ממך בדיוק את מה שאת ומה שאת לא... היא תעשה ממך!!!
ראו זה פלא זה אכן קרה.
צומת לב הוקמה בתשומת לב רבה חסרת פשרות מקצועיות ,ללא הנחות ובעיקר בזכות היכולת של דנה להבין ולחבר בין גוף – לנפש. בין הרציונל - לקיים.
דנה מאמנת ואישה יקרה יצרה בעבורי חיים עם מציאות חדשה
תודתי וברכתי מכל הלב להמשך דרכך בהצלחה רבה
נורית חוטה- צומת לב מתנות עם כוונות

---
"דנה, אין לי מספיק מילים באוצרי הדל להביע רחשי לב , הקבלה המוחלטת שלך את הדרך אותה אני מתווה ,למרות היותה לא סטנדרטית בעליל, על היכולת שלך לברור את המוץ מהתבן,לדייק,לכוון ,לסייע בפתרונות פרקטיים ישימים, לא בדיבורים כמו חול... האומץ שלך להעיר שדים מרבצם העמוק ואז לתת להם מקום עם הכוונה שלהם למקומם הראוי,והעיקר ,העיקר הוא שאת מחוללת שינויים כלכך גדולים ,ללא "פלאברה" בנונשלנטיות של להטוטן אש,את זורקת הכל באוויר,תופסת ומארגנת מחדש כל דבר במקומו".
את מדד האושר הפנימי שאני חווה בשלושה חודשים האחרונים בעקבות התהליך אני מאחל לכל אחד. פועל ומגיע להרבה יותר ממה שחשבתי בעסק, מוצא את ההנאות בדברים הכי קטנים, ויותר מכל, חי" 
ב.ג- בעל חברה

---
"את דנה פגשתי לראשונה בשיעור שהעבירה בנושא מיתוג במסגרת קורס של מט"י . השיעור היה מרתק וגרם לי לחזור הביתה ולחשוב שוב ושב על העסק שלי ולבחון מחדש מה הם הערכים המוספים שלי כאדם וכבעלת עסק? מה אני מעניקה ללקוחותיי? ומהו ה"דגל" של העסק שלי? הרגשתי שדנה נגעה בנקודות חשובות ומשמעותיות שלא היו ברורות לי עד הסוף ולכן ביקשתי להמשיך ולהיפגש איתה לאמון אישי.

נפגשנו פעמיים ויצאתי מהמפגשים הללו נשכרת וברורה יותר לעצמי עם הגדרת כיווני פעולה וצעדים עתידיים שעליי לנקוט על מנת לקדם ולמנף את העסק שלי.
דנה הייתה קשובה מאוד, ממוקדת וחדה ויחד עם זאת זרמה עם מחשבותיי האסוציאטיביות. ביחד הגענו לערכי הדגל שלי כאדם וכבעלת עסק... מצאנו את הפרדיגמות שלי, את קהלי היעד וערוצי השיווק המתאימים על-מנת למנף את העסק שלי.
אחת האבחנות שגיליתי תוך כדי המפגשים ושיצרה הבדל משמעותי עבורי היתה הרצון שלי להגדיר את העסק כמקור פרנסה עיקרי עתידי, בשונה מעיסוק/תחביב כפי שהוגדר על ידי במשך השנים בהם יצרתי להנאתי.
אני ממליצה מאוד על האמון האישי עם דנה כמסייע בגיבוש ה"אני מאמין" והיעדים שלך ושל העסק, מיקוד והגדרת הפעולות שיש לנקוט על-מנת להגיע ולממש יעדים אלה".
אורלי שלם | ציור מופשט 

---
"באתי אלייך מאוד מבולבלת עם העסק שלי. מצד אחד, מודעת ליכולות שלי ומצד שני, לא ממוקדת לגבי הצגת העסק, תמחור, תוכנית עסקית ועוד. גרמת לי להבין שהעסק צריך להעביר בראש ובראשונה ערך. האימון למיתוג נתן לי מיקוד. העלה למודעות את הייחודיות שלי. את "הדגל" של העסק שלי וסייע להגדיר מה אני משדרת.

חיזק את המסרים שאני רוצה להעביר ללקוח ונתן כלים לחשיבה עסקית ותכלסית. גרם לי להיות אקטיבית ולאחוז במושכות ולא לתת לעסק להוביל אותי.
עליך דנה- את מאוד קשובה וקולטת את הסיטואציה, בעלת יכולת אנליטית שמאפשרת לאדם שמולך להגיע לתובנות ומשם לבחור איך לפעול.
את מאוד מקצועית, וחדה, ונתת לי אינפוט נכון ע"י שאלות או משימות שגרמו לי לחשיבה אמיתית או הניעו אותי לפעולה.
יש לך יכולת לחלץ דברים מתוך כאוס, לזקק תובנות ובעיקר לעשות סדר.
תודה מקרב לב ובהערכה רבה"
ליאת כץ – צלמת באה מאהבה

---

"נפגשנו פגישה אחת שהיתה מאוד משמעותית לי. הדבר המשמעותי במפגש שלנו היה שהבנתי שאני לא יכולה להפריד בין המוצר שלי לבין מי שאני (משום מה השקעתי הרבה אנרגיה בהפרדה הזו).

דבר משמעותי נוסף שהבנתי שאני מחוברת לטכנולוגיה ולמילה טכנולוגיה וגם פה אני משקיעה מאמץ בהפרדה. כלומר יש פה משולש חזק ויציב שאני משקיעה מאמצים לפרק אותו - רקפת, המוצר (כרגע: האומץ לחלום) וטכנולוגיה, אבל בעצם אם אני אכיר בו ואקבל אותו - תהיה זרימה. אז כיום אני מכירה במשולש הזה, ומקבלת את המשולש הזה - ואני לומדת איך לעבוד איתו. מאפריל הצלחתי לעמוד ביעדים שהצבתי לעצמי - בלי כמעט עבודה שיווק, כשאני עובדת במשרה כמעט מלאה בנוסף על היותי אמא ועוד - רק מלהיות אני ולהשתמש בטכנולוגיה.

והנה אני מסתכלת על המילים האחרונות שכתבת לי בסיכום, וזה בדיוק זה, לא?"
רקפת ברגר- האומץ לחלום

---

"תודה על המראה המשקפת, בלי לעצור ולהתבונן – זה לא היה קורה. התהליך היה מובנה והדרגתי. כלי הצטרף לכלי ובהדרגתיות נבנה ארגז כלים. תודה לך דנה על הbaby steps על המחויבות שלך לתהליך שלי, על הרעיונות היצירתיים, על הסבלנות ללופים האינסופיים שבראש שלי, תודה שידעת להזכיר לי את החוזקות שלי, גם כשאני שכחתי או הדחקתי, תודה שידעת לוותר איפה שביקשתי ושלא ויתרת איפה שנטיתי לעגל פינות. נסכת בי בטחון בתהליך ובדרך.
היום כשאני מסתכלת על היעדים שהצבתי לעצמי בתחילת התהליך אני מתמלאת תחושת הישג וסיפוק ודחף להשלים את העבודה שלי כדי לממש אותם."
ט. ש

 ---

"לדנה, הסיכום שלך לפגישתנו פשוט מעולה. הוא היה ממוקד,מקיף, מסכם, בהיר ומכוון לפעילות ולמטרה. תודה רבה לך.
אני מרגיש כי פגישתנו הייתה איכותית ומועילה ואני לוקח איתי "ידידה" לדרך.
אשתמש ואיישם בתובנות ובתכנים שעלו בפגישה ומסוכמים בדו"ח המסכם.
אני בהחלט מתחבר למסר להדק את הפער בין המהות העצמית שלי לבן הצעת הערך.
התחדשתי!!!"
בני גור- מומחה מקצועי להתרמה- מנכ"ל ובעלים "משימות"
---

"דנה, עברתי איתך תהליך אישי. אמתג אותו כסדר פסח בראש. אחריו התחלתי חיים שונים, התחלתי לחשוב באופן אובייקטיבי, לכבד אנשים שסביבי, להקשיב, לקחת אחראיות, לבחור זווית בהסתכלות על דברים, ובסופו של דבר התחלתי ליהנות מהחיים העמוסים שלי! השתנתי לטובה, או שאני חושבת ככה –זה לא משנה!
באותה הזדמנות רוצה להודות לך, דנה, על התהליך שעברתי דווקא איתך, להודות על האנרגיות החיוביות שהעברת לי, על הפרגון, על הכישרון שלך לגלות מה כואב ואיך לעזור. עכשיו, אחרי שנה, אני מרגישה יותר את התוצאות של התהליך. אני חושבת שאין יום שבליבי אני לא אומרת לך תודה! תודה שהחזרת אותי לפסים של החיים היפים שלי, אין דבר חשוב מזה!"
ל'- מנהלת בארגון פיננסי

---
"תהליך השינוי שעברתי בעבודה מלווה בקשיים גדולים ובעזרת התהליך קיבלתי כלים להתגבר עליהם והיום זה אחרת.
תודה לך דנה שהצלחת להוציא ממני פן נוסף שיכול ורוצה לעשות דברים אחרים ולומר אותם מבלי להתבייש. פן שיודע גם להביע רגשות ומוציא אותם בקלות. כיום אני יותר שלם, יודע להקשיב יותר לאחרים וללמוד מהם ובעיקר לרתום אחרים להתגייס למשימה
"
מ' - מנהל חנות ברשת קמעונאית

---
"תודה לך על הסיוע להעמדת ה offering שלי במקום גבוה יותר. כמי שמלמד כבר שנים רבות, מצאתי עצמי מתענג להיות גם תלמיד...
דנה, מצאתי אותך כמנחה חכמה ורגישה, שיודעת-כבר בהתחלה, להפריד מוץ מתבן, עיקר מטפל. שמחתי לשתף אותך ברגשותי ובהתלהבותי האין סופית מעיסוק ביצירה המקורית שיצרתי. הארת בתבונה על מקומות שונים, הקשורים לחשיבה ולעשייה שלי וסביב מה שפיתחתי ואני ממשיך לפתח ולהשביח, כל הזמן."
עופר פלג בעלים בית ספר לאנגלית youget 
---

"התהליך נותן תוצאות בזמן קצר בניגוד לתהליכים רבים ומורכבים אחרים. הצלחת ובגדול לגעת ב"אני המקצועי" שלי. להביא בן אדם לזהות מקצועית זה דבר מורכב, ואת, עם הזכוכית מגדלת המיוחדת שלך נגעת. אני יודעת מה הערך שלי ומה הערך המוסף שלי והבהירות הזו משודרת החוצה. עכשיו אני רוצה למצוא את המחיר הנכון לשוק ולי וישקף את היעדים והערך שמזוהה כל כך איתי"  
אילנית אברהם- תכנון ועיצוב פנים

---

"התאמת צורת ודרך האימון לצרכים הספציפיים של המתאמן, הופכת את האימון ליעיל מאין כמותו, לפיתוח מצוינות אישית, עם תוצאות בשטח. את מלמדת לצקת מציאות מתוך חלום (רעיון), גם אם אין רעיון. כאילו אומרת, "אני אלמד אותך תמרורים ואת שפת השלטים בדרך, שתדעי איפה לא ליפול ואיך לא לרדת מהמסלול. אבל, את ורק את תבחרי את הדרך".
אני מאוד מעריכה את המקצועיות, היצירתיות והתשוקה לתחום העיסוק שלך, שמתבטאים במגוון רחב של דרכים לאמן אדם למצוא את הדרך הפרטית שלו. ואני, לא אגוז קל"
א'.

---
"דנה אלון, רצינית, עניינית ומחויבת. דנה רואה אנשים בראייה אישית ובעלת יכולת להכניס אותה למיתוג האישי שלהם, דבר שהם לא יכולים לעשות בעצמם וזה מאוד מעצים וממקד לייצוג המקצועי שלהם!"
נעמי שפרינגר – מאמנת לאנגלית

---

"אני לא יודעת אם את זוכרת, אבל בפעם הראשונה שנפגשנו וסיפרת לי מה את עושה, אמרתי לך שזה בהחלט תהליך שאני רוצה לעבור אבל עכשיו זה לא הזמן.
הגעתי אליך, כשהגיע הזמן... ועברתי יחד איתך תהליך של אימון אישי ואימון למיתוג.
ההשפעה שהיתה לתהליך עלי כאישה, כבת זוג, כאמא וכבעלת עסק, היתה כמעט מוחלטת. אני יכולה לומר בבטחה, שחלק בלתי מבוטל, מאיפה שאני נמצאת היום בכל אחד מהמישורים הללו הוא רק בזכות התהליך שעשיתי איתך.
תודה שעזרת לי להכיר את עצמי מחדש"
מ.ג

---

"הגעתי לדנה בעקבות תקופת משבר קטן בעסק, עשינו כמה פגישות, העלנו רעיונות חדשים שאפילו לא חשבתי עליהם. דנה היא בעלת מקצוע שיודעת מה היא עושה ומכוונת למקומות הנכונים בצורה מקצועית ומדויקת.
אני ממליץ ואמליץ בחום גדול, תודה דנה."
אסף וחדתי- דקורעציה

---

"תודה לך על פגישה מקצועית, מקסימה ומעשירה שנהניתי בה מכל רגע.

אני חושבת שהיטבת לתמצת ולמקד אותי ואין לי ספק שזה יהיה לי לעזר.
אשמח להיעזר בך גם בעתיד".
שירלי רוט - מעצבת פנים

---

"דנה יקרה, הגעתי לפגישת אימון אחת איתך ובה פרשתי בפנייך את רצונותיי ותכנוניי העתידיים לגבי העסק שלי לשנה הזו. התלבטתי איך, מתי וכמה, רציתי להספיק הכל, לטעום מהכל ויחד עם זאת להיות ממוקדת מטרה ולהגיע ליעדים שהצבתי לעצמי. אחרי הפגישה כבר ידעתי שפה זה לא נגמר! שאני רוצה אותך איתי עוד קצת.. ואכן, נפגשנו מס' פגישות אימוניות נוספות, אני עם הרשימות, את עם הכלים, הלב הגדול שלך, יכולת ההכלה האינסופית והמיקוד בנאמר.
אני מרגישה שנתת לי ערך מוסף, מיקוד במטרה וכלים טובים לארגז הכלים שלי שמעצימים את הדרך בה בחרתי להצעיד את העסק שלי.
היית בשבילי שם לאורך כל התהליך וגם מעבר ועל כך תודה ענקית.
אני ממליצה בחום לכל מי שרוצה לעשות פריצת דרך אמיתית בעסק או בחייו הפרטיים, להפסיק לדווש במקום "שלא עובד" ולעבור למקום "שעובד לו" בעזרת האימון והליווי של דנה."
רויטל רודצקיסטודיו לעיצוב פנים והום סטיילינג
---
"דנה, יש לך יכולת מופלאה להבין מבין השורות את התמונה הכללית. שאלת אותי שאלות שעזרו לי להבין מהם הערכים עליהם אני יושבת ועזרת לי להתמקד במי שאני ועזרת לי להבין שאני הוא העסק. אני חייבת לציין שהתהליך שעברתי איתך תרם לי מאוד הן בפאן העסקי והן בפאן האישי. בפאן העסקי-הגדרת העיסוק נהיתה ברורה (המעצבת הגרפית שעיצבה לי את הלוגו אמרה "מעולם לא קרה לי שעיצבתי כרטיס בכל כך מעט זמן- את כל כך ממוקדת") , תחום העיסוק נהיה לי ברור , ההבנה שאני ממשיכה בעצם לפתח את מה שכבר התחלתי לפני 10 שנים ולא מתחילה מ-0 נסכה בי המון כח. בפאן האישי- איפשרת לי לאות דברים בדרך אחרת והגעתי לתובנות דרך שאלות שהגיעו לרבדים עמוקים של מודעות וזה תרם לי המון.
לא האמנתי שבמספר פגישות כל כך קטן אצליח לעבור כזה תהליך משמעותי. תודה ענקית!"
עדי שניר- מלווה הורים וגננות

---

"תודה על ההקשבה. השיקוף הלא שיפוטי. האדם שבך, יוצא בכל מפגש שלנו וזה הרבה מעבר למחויבות מקצועית. זו את. ואני מעריכה את זה מעבר למה שניתן להגיד במילים. אני אולי חוזרת על עצמי, אבל, אני כל כך שמחה שזימנתי אותך לעצמי."
א'- מנהלת רכש וייבוא

---

"אני רוצה להמליץ על מאמנת למיתוג דנה אלון שבזכותה הפכתי מאדם חסר ביטחון לאדם עצמאי מלא ביטחון. אני התחלתי את התהליך עוד בהיותי סטודנטית ביחד עם חברה שביחד רצינו לפתוח משרד לעיצוב פנים משותף. כבר בפגישה הראשונה דנה נתנה לנו שאלון שממש כיוון אותנו גם לשם שלנו וגם לאיזה קהל אנחנו פונות, התהליך היה תהליך קצר שלימד אותי מי אני ומה אני רוצה מעצמי ומהעסק שלי ואיך אני ממתגת את עצמי ולמי. התהליך הזה בעייני חובה לא רק למי שרוצה להיות עצמאי אלא לכל מי שצריך עזרה ביציאה אל העולם העסקי, ממליצה בחום"
רעות שדה- מעצבת פנים

---

"דנה יקרה, אני רוצה מאוד מאוד להודות לך. בראש ובראשונה על התמיכה שקיבלתי ממך, על ההקשבה, האמפתיה, יכולת ההכלה האדירה שלך. על זה שלאף רגע בתהליך לא וויתרת עלי, לא נבהלת ממה שאמרתי, ולא האמנת למצוקות שלי... אני מודה לך על הכלים שנתת לי, על ההבנה שלי לגבי מהי בחירה, במה הבחירה שלי משרתת אותי, מה משמעות להיות נוכחת בבחירה שלי...
אני מתעתדת להשתמש בכלים ובאופן חשיבה זה עם חזרתי לעבודה, ושומרת לעצמי את הזכות ליצור איתך קשר בכל זמן.

דנה, את אישה נהדרת, מלאת עוצמה, חכמה, ממוקדת ובעלת יכולת מופלאה "לפזר את הערפל" ו"לעשות סדר" במחשבות, גם כשהכול נראה מאוד מבולבל...
את כריזמטית, מיוחדת ובאמת, פשוט גדולה מהחיים !!!!!!!!!!
אז, יקירתי, אני רוצה להודות לך מאוד, על הזמן שלך, על תשומת הלב, על האנרגיה שלך הנהדרת, על יכולת הגמישות שגילית תמיד כשנדרשה כזו ועל מי שאת."
מ.פ