קצת עלי

הייתי רוצה לשתף אותך בכמה מילים על מי אני, ומהו ה"אני מאמן שלי".

שמי דנה אלון, אחרי 15 שנה בסביבה עסקית יוצרת, התפתחתי לתחום האימון, ובמשך 10 שנים האחרונות אני מאמנת אישית ועסקית מוסמכת (PCIL) מטעם לשכת המאמנים. עוסקת בליווי ואימון אישי ואימון למיתוג ויועצת לעינייני צעירים למנהלים ובעלי עסקים וכל מי שרוצה לנהל את חייו.

כל חיי עסקתי בהפיכת רעיון (חלום) לחלק מהמציאות. בתור מי שבאה מהתחום העסקי, אני מאמינה באימון ככלי מעשי, בעל עוצמה המביא לפיתוח ומצוינות אישית ובעיקר מביא תוצאות בשטח.


לימודי התקשורת מלווים אותי לכל מקום לאורך דרכי. אם זה בפרסום, בשיווק ובייחוד באימון.

הרי כל החיים זה שיווק (זה כבר די ברור) אך יותר מזה, החיים הם תקשורת.

אני מאמינה כי הכול מתחיל בתקשורת שלנו עם עצמנו (אנחנו קצת מדלגים על השלב הזה) כשזה קורה, ויש לנו הגדרה ברורה והלימה בינה לבין הפעולה שלנו, אז דברים שנראו קודם בצורה מסוימת נראים אחרת והכול בגלל העובדה שאנחנו רואים את העולם לא כפי שהוא, אלא כפי שאנחנו.


מה הכלי?

מעבר להבנה של עיצוב התפישה והניסיון בסביבה עסקית, אני מביאה איתי את כלי ההקשבה חסרת הפשרות שנותנת לאנשים לשמוע את עצמם במלוא העוצמה. יש לי יכולת לאפשר לאנשים להתחבר ליכולות ועוצמות שלהם כדי לממש עצמם באפקטיביות.


מרגש אותי כשמתאמנים בוחרים לחיות ולא רק לשרוד את חייהם.

משנת 2017, גאה להיות בוגרת של קורס "לימודי צעירים" באקדמית תל אביב יפו. קורס ששם לעצמו להיות חלוץ בארץ שמלמד את הדורות הצעירים ב-360 מעלות. עבורי זה תוספת מהותית ומשמעותית לסל הכלים שלי כמאמנת שמלווה מנהלים, בעלי עסקים וצעירים בצמתי החלטה. אבל יותר מכל זה מתנה גם כהורה, כאדם שחשוב לו להתפתח ולהישאר תמיד עדכני ורלוונטי בעידן התזזיתי הנוכחי. כבוגרת תואר בתקשורת וניהול זה המשך ישיר עבורי. ללמוד בשנת 94 (היסטוריה) על השלכות תקשורת מסחרית על תפישה וחיים מודרניים עוד בפרוץ עלינו ערוץ 2 (בעיקר ממחקרים שנעשו בארה"ב), היה כמו נבואה שעם השנים הגשימה עצמה, וסטודנטים שלמדו בזמנו תקשורת קיבלו את מדריך הדרכים שאיפשר להבין שאין מה להחזיק בקרנות המזבח בעולם משתנה. והיום בעקבות החידודים בקורס, והפרספקטיבה הרחבה לעולם הצעירים , ניתנה לי שוב האפשרות להתעדכן ולהבין את הדורות שנולדו לעולם דיגיטלי כל כך שונה (שהעולם הקודם יצר דרך אגב) , להבין את ההשפעות על התפישה, הבחירות, המורכבות (בשוק העבודה, במשפחה, ובחיים בכלל). עבורי זה להבין את האבולוציה האנושית המתהווה, פחות לשפוט אותה ולסייע למצוא התאמות וחיזוקים תוך כדי תנועה (בספיד...)


ועוד עלי:

נשואה באושר לצחי ואמא לאביב וגיא.
בוגרת חוג לתקשורת וניהול תואר ראשון ומנהל עסקים תואר שני.
בעלת ניסיון של כ-15 שנה בתחומי הפקה, תקציבאות במשרד פרסום בגיתם BBDO ושיווק.
תפקידי האחרון המרתק כשכירה היה ניהול תחום חטיפי הנוער באסם.
מאמנת מקצועית מוסמכת PCIL מטעם לשכת המאמנים
בוגרת מסלול ב- coaching academy , קורס אימון מתקדם של CTI בי"ס הבינלאומי לאימון בישראל, ובוגרת סטודיו פרקטיקום של שרה ארבל.
והשתלמויות רבות במסלול תורת האינאגרם

 

 

 

 

שלכם, דנה